Олег Блохин: "Главная задача на Евро-2012 - выход из группы"

54982-ukraina-oleg-blohin-glavnaja-zadacha-na-evro-2012-vyhod-iz-gruppy-

Одразу після свого призначення на посаду головного тренера національної збірної, Олег Блохін на прес-конференції розповів про пріоритети своєї роботи.

Про відповідальність

Чудово розумію, яка відповідальність лежить. Не лише на мені, а й на журналістах, громадськості. Чим ближче до Євро, тим більше треба заспокоювати команду, а не нагнітати обстановку. Я розумію всю відповідальність, не думайте, що моє рішення сьогохвилинне, я багато думав

Про кадрову політику

Перегляд гравців не може тривати до нескінченності, гравці повинні розуміти, що кожна гра - це шанс: або ти його береш, або не береш. На кого буду робити ставку? Молоді не завжди можуть вистрілити, хотів би кістяк сплав досвіду та молодості. Хотів би, щоб дограли до Євро Шовковський, Тимощук, Шевченко, Воронін і навколо них можна буде будувати збірну і залучати молодих.

Шансів для кандидатів може бути один-два, але все-таки доведеться багатьох викликати, хоча вони сидять на лавці. Треба розуміти, що у нас не буде 20 рівноцінних гравців, але й перегляду 50 гравців не буде .

Про завдання на турнір

Якщо я зараз пообіцяю щось, то Григорій Михайлович не повірить мені. Завдання поставлене виграти чемпіонат, але не можна перемогти лише завдяки тому, що ми господарі. Перше завдання, обов'язкова програма - вийти з групи, а далі будемо ставити завдання поетапно.

Про нагальні проблеми збірної

В нас є проблема стилів - чотири провідних команди грають у різних стилях. Далі... Я звик танцювати від печі - треба спочатку налагодити захист, а потім вже будувати атаку. Ситуація з лімітом - нічого не змінилося з 2006 року, чимало кандидатів сидять на "лавці". Начебто і є гравці, але немає поки кістяка, прошу не сприймати це як критику моїх попередників.

Про рішення очолити збірну

Зустріч з Григорієм Михайловичем відбулася у вівторок. Програма в голові у мене була давно. Але треба розуміти, що є програма підготовки перед чемпіонатом і є товариські ігри, куди викликають гравців за два дні до гри.

Чемпіон