Олександр Гайдаш: "Навіть якщо Кварцяного вб’ють, нічого не зміниться"

450204c1_1

— А що конкретно ви хочете від мене почути? — Узяв слово екс-нападник «Таврії». — Мою думку з приводу мовленого Віталієм Володимировичем?

— Вашу думку щодо реакції на мовлене. По-перше, чи буде вона. По-друге, чи буде вона з боку ФФУ. Ось я переконаний: ні хріна не буде…

— Ну, це стовідсотково… Справу гарненько «замнуть». Як і завжди.

— Навіщо ж тоді пан Кварцяний зважився на той «вибух»?

— Мені з цього приводу пригадався один кінофільм, де чудовий актор Армен Джигарханян висловив «золоту» фразу: «Кожна людина на нашій планеті знає щось, але перед тим, як відкривати це знання світові, треба подумати, що воно спровокує…» Я теж багато чого знаю вельми негативного про наш футбол, за часів кар’єри я неодноразово брав участь у брудних речах (як і всі наші професіональні гравці), але не вважаю за потрібно розповідати про це комусь. Просто живу з цим….

— …Ага, нещодавно подивився кінофільм, де інший чудовий актор — Аль Пачіно — ділиться аналогічною думкою: «Справжній чоловік мусить навчитися жити з брудом, скоєним ним у минулому…»

— Безумовно… Тому, повертаючись до теми розмови, повторюся: навіть якщо Кварцяного «приберуть» за його слова, нічого в нашому футбольному господарстві не зміниться. Ні-чо-го. Хіба що у Віталія Володимировича є за спиною якісь серйозні докази. Хіба що що він по-справжньому підготувався до своєї шаленої прес-конференції…