В.КОРОБКІН: «Кримтеплицю» покинув через президента

korobkin2

Ще минулого сезону нападник чернівецької «Буковини» Владислав Коробкін з 14 забитими м'ячами став найкращим бомбардиромом другої ліги в групі А, допомігши своїй команді вийти до першої ліги. Та в першому колі у футболіста гра пішла не так, як би того хотілося — на рахунку форварда було лише три м'ячі. І ось нині Коробкін — гравець середнячка другої ліги свердловського «Шахтаря». Поки що відзначитися голом Владиславу не вдалося, але в останньому турі на його рахунку голева передача на свого партнера.

 — Владиславе, розкажіть, чому ви покинули «Буковину»?

 

— Це сталося взимку під час відпустки. Я перебував удома й уже збирав речі, щоби вирушити назад до Чернівців, але несподівано мені зателефонували з клубу й повідомили, що виставляють мене на трансфер.

 — Таке рішення стало для вас несподіваним?

 

— Загалом так, хоча я й не відіграв так, як хотілося б у першому колі, але все ж цей крок був неочікуванним.

 — Як керівництво клубу обгрунтувало своє рішення?

 

— Я приїхав у Чернівці, переговорив із тренером, із президентом, і ми дійшли разом згоди, що мені буде надано статус «вільного агента», щоб я швидше знайшов свою команду. Тому розійшлися мирно. А обгрунтуванням такого рішення був мій вік (Владиславу Коробкіну наразі 28 років – прим.авт.).

 — Як пройшов процес пошуку роботи?

 

— Традиційно. Я був у кількох клубах на перегляді. Спочатку в «Кримтеплиці» в Олександра Севидова. Тренерам я сподобався, але президент вирішив, що мене не варто залишати. Потім їздив до донецького «Олімпіка», і, зрештою, опинився у Свердловську.

 — Яким чином виник цей варіант?

 

— Мені зателефонував головний тренер команди Валерій Бермудес і запропонував приїхати. Він мені робив таку пропозицію ще до того, як я поїхав до «Кримтеплиці», але я хотів спробувати свої сили у колективі першої ліги. Та, зрештою, опинився у Свердловську і уклав контракт. Поки що до закінчення чемпіонату, а там уже будемо переглядати його.

 — Після першої ліги не прикро повертатися до другого дивізіону?

 

— Я б не сказав. Головне, що я граю зараз у команді, де мене справді хочуть бачити.
ukrfootball.in.ua