Павло Ксьонз: "Перемагати в меншості – погана традиція, нам вона ні до чого"

1f5de4Павло Ксьонз, як і в попередніх іграх «Карпат», був одним з найактивніших при атаках на ворота суперника. І не випадково саме він опинився в потрібний момент в потрібному місці і відкрив рахунок у грі. Втім, дограти матч до кінця 7-ий номер «зелено-білих» не зміг: на 74-ій хвилині він отримав ушкодження і змушений був залишити поле.
– Нога ще трішечки болить, але думаю, вдома лід прикладу і буде все заразд. Ми обоє пішли жорстко в м’яч, але я був першим на ньому. Не знаю чому, але арбітр порахував, що порушення не було. Та я не стану коментувати дії арбітра, це не в моїй компетенції. Думаю, що до наступної гри ця мікротравма повністю минеться. Так що сподіваюся, з «Шахтарем» зіграю.
– Розкажи про перший гол. Так би мовити, яким він був за словами його автора.
– Я перехопив м’яча у суперника і віддав передачу на Олександра Кас’яна. Він дійшов до лінії поля, обіграв захисника і пробив по воротах. Удар вийшов непоганий, але воротар відбив м’яча. Я ж опинився в тому місці, куди відскочив круглий від воротаря: піймав його злету і пробив.
– А як тобі загалом нинішній суперник? На твою думку, «Металург» за рівнем гри – це аутсайдер, чи все ж таки ні?
– Ні, я б не сказав, що «Металург» аутсайдер. Загалом Запоріжжя продемонструвало хорошу гру. Можливо, десь у нас й була перевага, але після вилучення у нас Даушвілі, «Металург» розправив крила і вони всією командою помчали вперед. У нас уже друга домашня гра у меншості – було дуже важко, але добре, що вистояли.
– То можливо, грати у меншості і перемагати – це стане для «Карпат» традицією?
– Перемагати – так. А грати кожен раз у чисельній меншості – ні, це погана традиція і нам вона ні до чого.
– Наступна гра в Донецьку, проти «Шахтаря»...
– Ми ще не мали коли думати про «Шахтар», адже тільки но закінчився матч із «Металургом». Поки що ми переживаємо емоції від нього. Та й трохи перепочити треба. Але до гри в Донецьку ще цілий тиждень. Сподіваюся, ми зуміємо добре до нього підготуватися.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Подключение бытовой техники Bosch посмотреть.
Trx tactical тут.
2man кальянная ссылка.