Іка МЕПОРІЯ: Приємно, що охрестили "Марадоною"

meporia

Мепорія є вихованцем київського футболу, у ДЮФЛ виступав за команду «Відрадний» та дитячо-юнацьку школу «Динамо». На початку 2008 року приєднався до столичного «Арсеналу», у якому здебільшого виступав за команду дублерів. У вищій лізі чемпіонату України дебютував 23 серпня 2008 року у грі «Арсенала» проти київського «Динамо». На початку 2011 року на умовах оренди перейшов до команди першої ліги чемпіонату України «Нафтовик-Укрнафта». Своїми нестандартними діями на полі один з новачків команди Іка Мепорія зразу ж завоював симпатії охтирських  уболівальників і з першого матчу на стадіоні «Нафтовик» отримав від них нове ім’я — «Марадона».

 — Іка, як розпочинався твій шлях у футболі, хто був твоїм першим тренером?

— Футболом я розпочав займатися у футбольній школі «Динамо» з 14-ти років. Першим тренером був Лисенко Сан Санич. Після випуску грав за «Динамо-3». Потім перейшов до «Арсеналу».

 — Як виникло питання твого переходу до Охтирки?

— Мені зателефонували і сказали, що є варіант до кінця чемпіонату пограти в «Нафтовику на правах оренди. У мене був вибір, або грати в «дублі» «Арсеналу», або піти на півроку в оренду до охтирської команди. Я подумав, і вирішив – а чому б ні. Щоб не сидіти в «дублі», є можливість пограти на більш високому рівні — у команді першої ліги. Тому що мені вже пора грати. Я прийняв це рішення в, так як для мене важливо грати.

 — Як ти вважаєш, рівень футболу у першій лізі сильніший чим у «дублі»?

— Набагато сильніший. В «дублі» все робиться повільно, там, взагалі, інший рівень. У першій лізі потрібно швидше приймати рішення, грати жорсткіше – зовсім інша гра.

 — Як тебе прийняла Охтирка, як ти Охтирку сприйняв?

— В принципі нормально, вже звик до Охтирки.

 — Ти і Карноза, своїми нестандартними діями, часто викликаєте оплески глядачів. З перших матчів ти сподобався місцевим уболівальникам. Знаєш, як вони тебе в першому ж матчі на своєму полі «охрестили» – Марадоною. Тобі це приємно?

— Можливо, зі сторони я себе не бачу. Якщо так вважають… А те, що мене так «охрестили», звичайно, дуже приємно.

 — Кутові, звичайно, виконуєш або ти, або Карноза. В останньому матчі з «Титаном» після твоєї подачі від кутового прапорця був забитий другий м’яч. Ти відпрацьовуєш це на тренуваннях?

— Звичайно. На кожному тренуванні, перед іграми відпрацьовуємо штрафні удари, кутові. Тому так і виходить в грі.

 — З ким із нових партнерів знаходиш взаєморозуміння на полі, в побуті?

— В принципі, з усіма. У нас в команді всі хлопці дуже дружні. Нікого одного виділити — спілкуюсь з усіма. Дружній, згуртований колектив.

 — В суботу вас чекає нелегкий матч, хоча ходять балачки, що це не той «Львів», який був у осінній частині першості. Та в останніх чотирьох матчах вони нікому не програли. Як налаштовуєтесь на цей поєдинок?

— Так як і на всі ігри. Нас налаштовують тільки на перемогу, порадувати своїх уболівальників красивою грою. У нас просто іншого виходу немає. Щоб піднятися у турнірній таблиці, нам необхідно вигравати усі матчі, які залишилися.

 — Якщо виникне таке питання, хотів би ти продовжити футбольну кар’єру в «Нафтовику» на правах оренди або укласти контракт?

— Над цим я ще поки не розмірковував.

 — Подобаються тобі охтирські глядачі?

— Дуже подобаються.

 — Іка, що б ти хотів побажати охтирським уболівальникам?

— Щоб приходили на футбол і підтримували нашу команду. А ми, зі свого боку, будемо старатися радувати глядачів і грою, і результатом.

 naftovyk.com.ua