"Крымтеплица" разгромлена в Кировограде

48846-ukraina-pervaja-liga-krymteplitsa-razgromlena-v-kirovograde

В рамках 23-го тура чемпионата Украины среди клубов первой лиги кировоградская "Зирка" уверенно обыграла "Крымтеплицу", отправив в ворота гостей три безответных мяча.

"Титан" не устоял перед Гамулой

48847-ukraina-pervaja-liga-titan-ne-ustojal-pered-gamuloj-

В рамках 23-го тура чемпионата Украины среди клубов первой лиги "Закарпатье" добилось гостевой победы над "Титаном" со счетом 2:0.

Франк Онгфианг: «Украина ассоциировалась с именем Андрея Шевченко»

48650-ukraina-pervaja-liga-frank-ongfiang-ukraina-assotsiirovalas-s-imenem-andreja-shevchenko

Камерунський легіонер кіровоградської команди Франк Олівьє Онгфіанг у спілкуванні з прес-службою ФК «Зірка» розповів про свої футбольні мандрівки по світу та поділився враженнями від перших матчів в українській першості.

Юрий Роменский покидает "Черноморец"

4d890831_1

Сегодня, учитывая возникшие семейные обстоятельства, было прекращено действие контракта с тренером вратарей ФК «Черноморец» Юрием РОМЕНСКИМ по его инициативе.

Гусин стартует с победы

prokipchuk_album

Матч с винницкой Нивой, проходивший при неприятных погодных условиях, принес Гусину первую победу у руля Динамо-2, а самим динамовцам хороший старт в весенней части Первой лиги.

"Прикарпаття": гроші будуть через місяць?

4d2eda56_1

Наприкінці робочого дня 17 березня депутати Івано-Франківської міськради підтримали внесення змін до свого ж рішення від 29 липня 2010 року про створення ТОВ Професійний футбольний клуб «Прикарпаття».

Володимир Шаран: "Люди чекають перемог"

4d80ea5d_1 По дорозі, коли наша команда поверталась з кримського бору, нам вдалось поговорити з головним тренером ПФК «Олександрія» Володимиром Богдановичем Шараном.

"Закарпаття" пропустить 21-й тур

zakarpattya_uzhgorod«Закарпаття» не зіграє свій перший поєдинок весняної частини першості через те, що ялтинська «Перлина», яка прагнула стати правонаступником калінінського «Фенікса-Іллічовець» так і не заявила свою участь у першій лізі. Так як «Фенікс-Іллічовець» провів більше половини матчів ужгородцям буде зарахована технічна перемога.