Олег Голодюк: «Исландия и Дания играют в схожей манере»

48902-ukraina-oleg-golodjuk-islandija-i-danija-igrajut-v-shozhej-manere

На ранковому тренуванні «Карпат» разом з іншими футболістами займалися воротар Мартін Богатінов та хавбек Олег Голодюк. Інші збірники - Ґурулі, Кочіш, Федецький, Ощипко та Худоб’як мають приєднатися до табору команди найближчим часом.

Олег Голодюк повернувся до Львова з Хернінга, де у складі збірної України (U-21) грав проти однолітків з Данії - країни, що влітку прийматиме молодіжний Чемпіонат Європи. За кілька днів до цієї гри молоді українці провели інший спаринг - проти збірної Ісландії.

- Ісландія та Данія грають у дуже схожому стилі. Можливо, з ісландцями було грати легше, бо матч проходив в Києві. Ми мали забивати більше, аніж три голи, але не реалізували багато нагод.

Потім нас за це покарали - обрізка і один пропущений гол. А потім тільки обернувся - і вже другий гол. Не те, щоб ми злякалися, але стало не дуже комфортно. Добре, що все ж виграли.

- З данцями ви також пропустили двічі у другому таймі…

- Треба працювати. Я б не сказав, що це закономірність, швидше неприємний збіг обставин.

- Тобто у грі данців була якась особливість, якщо вважати, що ісландцям просто пощастило?

- Можна і так сказати. Вони свою гру будували через... аути. Скажімо, розігрують кутовий, а коли хтось з наших підбігає, то вони навмисно в нього б’ють, щоб м’яч на аут вийшов. І звідти «навішують» у штрафний. Так вони нам двічі і забили.

- На яких позиціях ти грав?

- Проти ісландців грав чистого опорника, практично біля самісінької зони оборонців. А вже в Данії тренери перевели мене впритул до центру атаки, грав під форвардом.

- На гру в Данії ти вивів команду в статусі капітана…

- Для мене це стало несподіванкою. Просто не було Степаненка, Чеснакова. Можна було віддати пов’язку і Морозюку, але Павло Яковенко обрав мене. Звичайно, було приємно виводити команду на матч, хоч і товариський.

Інформаційний центр клубу