Андрей Баль вошел в тренерский штаб Олега Блохина

56776-ukraina-andrej-bal-voshel-v-trenerskij-shtab-olega-blohinaАндрій Баль спростував повідомлення про категоричну відмову знову працювати одним із помічників Олега Блохіна у тренерському штабі збірної України. Більше того, як розповів Андрій Михайлович ексклюзивно для "Спортананалітика", сьогодні він прийняв пропозицію приєднатися до підготовки національної команди до Євро-2012.

"Мені навіть важко сказати, звідки з’явилися чутки про мою, та ще й категоричну, відмову працювати в збірній, - говорить пан Баль. – Власне, саме сьогодні я мав співбесіду з Олегом Блохіним, і можу сказати, що вже найближчим часом приступаю до роботи у збірній України. Ймовірно, вже незабаром буду з робочою поїздкою у Львові – на перегляді футболістів. Адже часу на підготовку насправді ми маємо обмаль, тому нині потрібно цінувати кожен день, переглядати футболістів, дивитися на їх готовність".

Наразі Андрій Михайлович ще не готовий говорити про конкретне коло своїх обов’язків, як і про те, чи повністю сформований тренерський колектив команди, зокрема, чи працюватиме в ньому Юрій Калитвинцев.

За його словами,  у найближчі дні тренерський штаб збереться разом, аби обговорити всі деталі співпраці, а вже потому всі точки над "і" в офіційній заяві розставить Олег Блохін.

"Одне можу сказати точно: у мене хороший настрій перед початком роботи у збірній України. Я живу футболом, і прагну докласти максимум зусиль, аби національна команда виступала як найкраще", - резюмував Андрій Баль.

"Спортананалітика"